⛔מירוץ איירפורט סיטי- שוהם⛔ בוטל


27/11
שתף אירוע:
הוסף ליומן 11/27/2021 12:00 AM 11/27/2021 01:00 AM Asia/Jerusalem ⛔מירוץ איירפורט סיטי- שוהם⛔ בוטל איירפורט סיטי- שוהם דורון אמיץ- בייק ישראל doronmtb@gmail.com true MM/DD/YYYY 15

אנו מצטערים להודיע על ביטול מרוץ איירפורט סיטי שתוכנן לשבת הקרובה.

רוכבים שנרשמו לאירוע יזוכו באופן מלא עד לסוף השבוע הבא ואין צורך לפנות לאיגוד או למארגן כדי לקבל זיכוי.

האיגוד בחן חלופות לקיום תחרות אחרת בסופ"ש זה, לרבות סובב כנרת וקיום קריטריום, אך אף חלופה לא נמצאה מעשית בהתראה קצרה זו.

 

הרקע לביטול הוא אי-מתן אישור משטרה סופי לקיום התחרות, על אף שבחודש שעבר התקבל אישור עקרוני מהמשטרה, כתוצאה מהתנגדות הרשות המקומית שוהם לחסימת כבישי הגישה לישוב.

הבוקר נפגשו דורון אמיץ, מארגן האירוע, ירדן גזית, מנכ"ל משותף של האיגוד האופניים, ויותם נוביק, מנהל התחרויות באיגוד האופניים, עם ראש המועצה המקומית שוהם, איתן פטיגרו, וצוותו במשרדי המועצה.

בשיחה עלו מגוון פתרונות אפשריים לצמצום הפגיעה התחבורתית בתושבים, אך לא נמצא פתרון מוסכם גם על הרשות וגם על המשטרה.

למרות התוצאה המאכזבת של ביטול המרוץ בשבת ימים ספורים לפני המועד שבו אמור היה להתקיים, ניכר כי יש הכרה של הרשות בפעילויות האופניים בסביבה ואף נכונות לקיים בעתיד אירועי אופניים בעלי אופי אחר, שלא חוסמים את הגישות לעיר. נציין עוד שבעבר התקיימו בשוהם מרוצי אופניים וכן שהרשות המקומית בונה פאמפטרק.

התחלנו בהליך של הפקת לקחים עם המארגן, ובהקשר זה נפנה גם למארגנים נוספים, כדי לשפר את התיאום עם הרשויות המקומיות שמושפעות מקיום מרוצי הכביש ולמנוע הישנות של מקרים מסוג זה.

מעבר לכך, אנו נבחן את הגורמים שהביאו לכך שבשבועות האחרונים חלו ביטולים ודחיות של מספר מרוצי כביש פתוח: סובב כנרת (נדחה ואז בוטל), איירפורט סיטי (בוטל), טור אילת (נדחה לדצמבר) ודרך היין (נדחה למאי).

בשולי הדברים נציין שאנו מודעים לכך שחלק מן המועדונים והרוכבים בחרו שלא להירשם למרוץ איירפורט סיטי בשל מחיר הרישום. בהקשר זה נציין כי התחלנו בסבב שיחות עם מארגני התחרויות ומארגנים פוטנציאליים במסגרתו נשוחח גם על מחירי הרישום לתחרויות. נדגיש כי מספר הנרשמים לא היה שיקול בביטול התחרות, שנכפה עלינו.

פרטים

סוג אירוע

ליגה

רמת תחרות

ענף

מיקום

תחרות
כביש
איירפורט סיטי- שוהם

פרטים נוספים

הגוף המארגן
מנהל האירוע
דואר אלקטרוני
טלפון
אתר
דורון אמיץ- בייק ישראל
דורון אמיץ

מפה