ליגת האנדורו הישראלית ואיגוד האופניים מזמינים אתכם לתחרות הרביעית לעונת 2022/2021 שהיא גם אליפות ישראל הרשמית הראשונה באנדורו!
הנכם מוזמנים לעיין בתקנון ולהירשם.
מיקום בוייז: אקספו אנדורו ישראל, משגב
נתראה ב-20 לאפריל ביום האימונים הרשמי.
צוות האנדורו
רוכבי ה"פול אנדורו" שימו לב:

כחלק מההתמקצעות בענף האנדורו לקראת אליפות ישראל הראשונה וכדי להתיישר עם קטגוריות ה-UCI ולאפשר הכרה רשמית של ה-UCI באלופי ישראל, הוחלט כי הקטגוריה הבכירה "פול אנדורו 19+"  תהפוך למקצה ברמת "עילית" (Elite) בדומה לרמות הבכירות בדיסציפלינות האחרות באיגוד האופניים.

כתוצאה מכך, רוכבים שיהיו מעוניינים להתחרות מעתה בקטגוריית "פול אנדורו עילית" ידרשו להציג אישור על קיום ביטוח תאונות אישיות העומד בדרישות חוק הספורט* ולהיות רשומים באחד המועדונים התחרותיים הרשומים באיגוד.

*תקנות חוק הספורט דורשות סעיפי ביטוח ספציפיים שעשויים להיות שונים בגובה ואופי הכיסוי מביטוחי תאונות אישיות סטנדרטיים, ובראשם כיסויים לטיפולי שיניים ונזק לצד ג'.

המעבר לקטגוריה יושלם לאחר צירוף הרוכב למועדון (במקרה ואינו רשום במועדון עדיין) והעלאת אישור הביטוח לכרטיס הרוכב

 

השינוי הוא עבור רוכבים בגילאי 19 ומעלה המעוניינים להתחרות בקטגורית "פול אנדורו עלית"  בלבד, ואינו תקף לרוכבים בקטגוריות U21, פול אנדורו חשמלי, ופול אנדורו 35+, שעבורם אין כל שינוי מהתחרויות הקודמות.

רוכבי מקצה "פול אנדורו" שלא יצטרפו למועדון ולא יציגו אישור על קיום ביטוח, ואינם מתחרים בקטגוריות פול אנדורו חשמלי או 35 + / U21 יוכלו לעבור למקצה "אנדורו" כדי להירשם לתחרות (יש להודיע לאיגוד על רצונכם לבצע את השינוי).

ניתן יהיה להירשם לאליפות ישראל בקטגוריית "פול אנדורו עלית" רק לאחר השלמת אישור ביטוח ורישום במועדון.

 

 

 

רשימת משתתפים

שימו לב, חולצת האלוף תחולק רק בקטגוריות בהן התמודד על התואר לפחות 3 רוכבים