הרצאה של פרופ' נעמה קונסטיני בנושא זמינות אנרגטית נמוכה בספורט (RED-S) והשפעתה על יכולת הביצוע והבריאות: תפקיד המאמן


27/08
שתף אירוע:
הוסף ליומן 08/27/2022 02:30 PM 08/27/2022 03:30 PM Asia/Jerusalem הרצאה של פרופ' נעמה קונסטיני בנושא זמינות אנרגטית נמוכה בספורט (RED-S) והשפעתה על יכולת הביצוע והבריאות: תפקיד המאמן בניין הרב ספורט הדר יוסף Yuval@Israelcycling.org.il true MM/DD/YYYY 15

במסגרת שבוע אליפות העולם מקיים איגוד האופניים שלוש הרצאות למאמנים ומדריכים בימים ד', ו' ובשבת. בהפסקה שבין תחרויות הבוקר ותחרויות הערב.

ההרצאה השלישית תהיה בנושא זמינות אנרגטית נמוכה בספורט (RED-S) והשפעתה על יכולת הביצוע והבריאות: תפקיד המאמן. את ההרצאה תעביר פרופ' נעמה קונסטנטיני, מנהלת המרכז לרפואת ספורט ע"ש היידי רוטברג בביה"ח שערי צדק, יו"ר המועצה הלאומית של משרד הבריאות לקידום בריאות האישה, יו"ר הועדה המייעצת למשרד הבריאות בנושא חוק הספורט, יו"ר EXERCISE IS MEDICINE ישראל, חברה בוועדה ויועצת לוועד האולימפי הבין לאומי בנושא REDS, יו"ר הוועדה הרפואית של ארגון ענפי ספורט המים של אירופה (LEN) וגם המנהלת הרפואית של אליפות העולם בוולודרום בתל אביב השנה.

עלות ההשתתפות בהרצאה היא 50 שקלים, וכוללת כניסת VIP ליציע הוולודרום בתחרויות הבוקר של יום שבת אשר כוללות את מוקדמות מרוץ המדיסון לנערים ולנערות, את מוקדמות האלימנציה לנערים, מוקדמות נג"ש הק"מ לנערים  ואת הסיבוב הראשון של הקיירין לנערות.

ההרצאה שאורכה כשעה תתקיים בחדר הישיבות שסמוך לאולם הכדורסל של בניין הרב ספורט (המבנה של "החוויה האולימפית") ותחל בשעה 14:30.

 

להרשמה

פרטים

סוג אירוע

ליגה

רמת תחרות

ענף

מיקום

הרצאה
בניין הרב ספורט הדר יוסף

פרטים נוספים

הגוף המארגן
מנהל האירוע
דואר אלקטרוני
טלפון
אתר
יובל בן מרדכי

מפה