הרצאה של מר ז'אק לנדרי – מנהל מרכז האופניים העולמי של הUCI בשווייץ


24/08
שתף אירוע:
הוסף ליומן 08/24/2022 02:30 PM 08/24/2022 03:30 PM Asia/Jerusalem הרצאה של מר ז'אק לנדרי – מנהל מרכז האופניים העולמי של הUCI בשווייץ קיבוץ משמר העמק Yuval@Israelcycling.org.il true MM/DD/YYYY 15

במסגרת שבוע אליפות העולם מקיים איגוד האופניים שלוש הרצאות למאמנים ומדריכים בימים ד', ו', ובשבת. בהפסקה שבין תחרויות הבוקר ותחרויות הערב.

ההרצאה הראשונה תועבר על ידי ז'אק לנדרי, מנהל הWCC במרכז הUCI בAigel שוייץ. לנדרי הוא רוכב אולימפי לשעבר שהתחרה במרוץ הכביש בברצלונה 92 ובאטלנטה 96, כיהן כמנהל מקצועי באיגוד האופניים הקנדי, מנכ"ל איגוד האופניים הניו זילנדי וכיום עומד כאמור בראש הWCC. בהרצאתו יסביר מר לנדרי על מרכזי המצויינות של הUCI השונים בעולם, על העבודה שעושה הUCI במרכז האופניים העולמי בשווייץ (WCC), על פיתוח רוכבי אופניים הישגיים לרמה הגבוהה בעולם ועוד.

עלות ההשתתפות בהרצאה היא 50 שקלים, וכוללת כניסת VIP ליציע הוולודרום בתחרויות הבוקר של יום רביעי אשר כוללות סבבים מקדימים של מרוצי הספרינט, הקיירין, מוקדמות הסקראץ' לנערים והאלימינציה לנערות.

ההרצאה שאורכה כשעה תתקיים בחדר הישיבות שסמוך לאולם הכדורסל של בניין הרב ספורט (המבנה של "החוויה האולימפית") ותחל בשעה 14:30.

 

להרשמה

פרטים

סוג אירוע

ליגה

רמת תחרות

ענף

מיקום

הרצאה
קיבוץ משמר העמק

פרטים נוספים

הגוף המארגן
מנהל האירוע
דואר אלקטרוני
טלפון
אתר
יובל בן מרדכי

מפה