השתלמות מתקדמת למאמני ספורטאי סבולת


19/02
שתף אירוע:
הוסף ליומן 02/19/2023 09:00 AM 02/19/2023 10:00 AM Asia/Jerusalem השתלמות מתקדמת למאמני ספורטאי סבולת בניין "החוויה האולימפית", רחוב בכור שלום שטרית 6, ת"א איגוד האופניים בישראל Yuval@Israelcycling.org.il true MM/DD/YYYY 15

איגוד האופניים בישראל שמח לארח בפעם השניה את המאמן המומחה ביורן קפקא מגרמניה להשתלמות מאמנים בנושא אימון ספורטאי סבולת. ביורן הוא מאמן אופניים וענפי ספורט סבולת נוספים ברמה הגבוהה ביותר, בין הספורטאים אים ביורן עובד נמנים מספר אלופי אירופה ואלופי עולם, ורוכבים בקבוצות המקצעוניות הבכירות בעולם כגון Ineos. לאחר ההשתלמות המוצלחת שקיימנו בשנה שעברה רצינו לשתף את הידע והשיטות של ביורן עם מאמנים נוספים.

מעבר להיותו מאמן מוביל, ביורן הוא מומחה למערכות אנרגיה פיזיולוגיות וחישובים מטבוליים, הוא פיתח את המבחן Aerotune Powertest שנותן  לספורטאי סבולת גישה להבנה עמוקה של הפיזיולוגיה שלהם. הוא מאמנו של רוכב אופני ההרים האולימפי (ריו, טוקיו) שלומי חיימי.

בהשתלמות ירצה ביורן על המדע מאחורי אימון ספורטאי סבולת, על טכניקות אימון שונות ועל האימפקט הפיזיולוגי שלהן, על מדידה ומעקב אחר התפתחות הכושר ועל ההיבט האנושי מאחורי אימון ספורטאים ברמה הגבוהה ביותר בעולם.

ההשתלמות תתקיים בימים ראשון ושני ה19 וה20 לפברואר בין 09:00 ל15:00. עלות ההשתתפות היא 100 שקלים.ההשתלמות מיועדת למאמנים, מדריכים ואף לספורטאי עלית אשר מעוניינים להעשיר את ידיעותיהם בתחום.

קישור להרשמה

פרטים

סוג אירוע

ליגה

רמת תחרות

ענף

מיקום

השתלמות
כללי
בניין "החוויה האולימפית", רחוב בכור שלום שטרית 6, ת"א

פרטים נוספים

הגוף המארגן
מנהל האירוע
דואר אלקטרוני
טלפון
אתר
איגוד האופניים בישראל
יובל בן מרדכי
0546738741

מפה