נוהל הפקת רישיון UCI ואישור להתחרות בחו"ל

על מנת להשתתף בתחרויות רשמיות בחו"ל כל רוכב נדרש לרישיון UCI ולאישור להתחרות בחו"ל. רישיון UCI יונפק רק לרוכב תחרותי או איש מקצוע שהשלים את הרשמתו לאיגוד האופניים לאותה שנה, כולל תשלום והמצאת כל המסמכים הנדרשים (ביטוח, אישור רפואי וכו'). עלות כל רשיון 50 ש"ח אותם יש לשלם טרם איסוף הכרטיס מהמשרד באמצעות הקישור הבא: https://www.myofficeguy.com/s/580244317-vq/ פניות […]

על מנת להשתתף בתחרויות רשמיות בחו"ל כל רוכב נדרש לרישיון UCI ולאישור להתחרות בחו"ל.

רישיון UCI יונפק רק לרוכב תחרותי או איש מקצוע שהשלים את הרשמתו לאיגוד האופניים לאותה שנה, כולל תשלום והמצאת כל המסמכים הנדרשים (ביטוח, אישור רפואי וכו').

עלות כל רשיון 50 ש"ח אותם יש לשלם טרם איסוף הכרטיס מהמשרד באמצעות הקישור הבא: https://www.myofficeguy.com/s/580244317-vq/

פניות להנפקת רישיון UCI או אישור להתחרות בחו"ל ייעשו על ידי מאמן או מנהל מועדון בלבד (למעט רוכבים עצמאיים) במייל ל-Lina@israelcycling.org.il. המייל יציין את שמות הרוכבים/אנשי מקצוע להם המועדון מבקש להנפיק רשיון UCI, הקטגוריה של כל רוכב ושם המועדון/קבוצה.

פניות על ידי רוכבים שאינם עצמאים, או של הורים לא יטופלו.

האיגוד מתחייב לטפל בפניות בתוך 14 יום מיום הבקשה. פניות שיוגשו באיחור יטפולו על פי היכולת וסדרי העדיפויות של המשרד, והאיגוד אינו מתחייב לטפל בהן בתוך פחות מ-14 יום.

אישור להתחרות בחו"ל יונפק לאחר בקשה שהתקבלה על ידי מנהל מועדון. האישור יונפק רק לרוכב שהונפק עבורו כרטיס UCI ושהתקבל עבורו אישור קיום ביטוח תאונות אישיות בחו"ל. האישור יהיה תקף רק לתאריכים בהם פוליסת הביטוח בתוקף. האישור יונפק ללא תשלום.

יש לתאם מראש עם לינה את מועד איסוף הכרטיסים והאישורים. במעמד איסוף הרשיון והאישור באחריות המועדון לוודא כי כל הפרטים נכונים.

במקרה של רוכב או איש צוות המשתתף בנסיעת נבחרת ישראל שטרם הונפק לו רשיון UCI לאותה שנה, הכרטיס יונפק לפי בקשת מאמן הנבחרת וללא תשלום.