מארגני אליפויות ישראל 2020 ומיקומיהן

איגוד האופניים שמח להכריז על מארגני אליפויות ישראל לשנת 2020 ומיקומיהן באופני כביש לילדים, באופני הרים XCO ובמרתון אופני הרים XCM

פורסם: ליהי רוזן / / כללי

אליפות ישראל בכביש לילדים תתקיים ב-20 במרץ 2020 באקו פארק חדרה ותאורגן ע"י מועדון CCC. הקריטריום הממוקם בלב פארק עירוני מטופח הוא מסלול אידיאלי ובטיחותי לרכיבת ילדים, ומאפשר תנאים מצוינים גם לבני משפחה שיגיעו לעודד.

אליפות ישראל במרתון אופני הרים XCM תתקיים ב-16 במאי 2020 בקיבוץ רמות מנשה ותאורגן ע"י מועדון CCC, הדס ויס ויוני רייש במסגרת מרתון איילה. המרתון הוא אחד הגדולים בלוח התחרויות של האיגוד ומושך מדי שנה מאות רבות של משתתפים בשל הארגון האיכותי והמסלול המהנה.

אליפות ישראל באופני הרים XCO תתקיים ב-5 ביוני 2020 בשפרעם ותאורגן ע"י מועדון רוכבי שפרעם. המועדון ארגן בשנת 2019 תחרות שזכתה לשבחים מהמשתתפים, ויארגן ב-25 באפריל תחרות בינלאומית ברמה C2 שתהווה "ניסוי כלים" לקראת האליפות. זוהי הפעם הראשונה בה אליפות ישראל באופניים תאורגן ע"י מועדון מהמגזר הערבי.

"שמנו לעצמנו למטרה לשדרג את איכות לוח התחרויות לשנת 2020 ואת חוויית המשתתף", אמר ירדן גזית, מנכ"ל משותף באיגוד האופניים. "אליפויות ישראל הן אירוע השיא של העונה מבחינת מרבית הרוכבות והרוכבים, ולכן הקפדנו לבחור במיקומים אטרקטיביים ומגוונים ובמארגנים שהוכיחו את יכולתם לספק חוויה איכותית למשתתפים. אנו גאים על כך שעל כל אחת מהאליפויות התמודדו מספר מארגנים מנוסים ומוכשרים, והוועדה המקצועית בחרה מביניהם את אלו שסברה שיתנו את המענה הטוב ביותר לצרכי הענף בשנה זו."

מידע נוסף על האליפויות:

אליפות ישראל בכביש לילדים

מיקום: אקו פארק חדרה

תאריך: 20.3.2020

מארגן: מועדון CCC

דבר המארגן:

"קריטריום אקו פארק חדרה על שם גל וזאנה. 

תחרות המתקיימת זו השנה השנייה בפארק מטופח עם אגם מדשאות מהממות ומתקנים על הקפת קריטריום של 840 מטר על אספלט חדש עם קהל מריע מכל פינה ומתחם כינוס מעולה למלווים ומשפחותיהם וכל זה באתר שנדירות הפעמים בו ענף האופניים זוכה להתארח בשכמותו.

די ג'י, כריזה, מסע עממי ועוד יחכו לכם באקו פארק חדרה. 

השנה במסגרת התחרות נארח גם את אליפות ישראל לצעירים ובסוף יום זה יוכרזו אלופי ישראל הצעירים.

וכל זה אוירת חו"ל אמיתית ולצד תחרויות בוגרים על הקפה מושלמת ובאוירה מחשמלת!"

אליפות ישראל במרתון אופני הרים – XCM

מיקום: רמות מנשה

תאריך: 16.5.2020

מארגן: CCC – "בשביל איילה" – הדס ווייס – יוני רייש

דבר המארגן:

"מרתון איילה גאה ונרגש להפוך לאליפות ישראל XCM בעונת 2020.

מרתון איילה המתקיים בשטחי מועצה אזורית מגידו הינו אולי המרתון המהנה והטוב בישראל.

אירוע המשלב רוח תחרותית, ערימות של מתנדבים/ות, אירוח נהדר של חברי הקיבוץ והאזור כולו, אוירה מדהימה למתחרים ולמשפחותיהם ומסלול לפנים!

מתחם הכינוס של המרתון יוקם כבכל שנה בקיבוץ רמות מנשה בו מתגוררת הדס וייס הרוח החיה והבועטת מאחורי מרתון איילה. 

יחד עם יוני רייש יזמו והקימו את המרתון לזכרה של איילה (אחותה של הדס וייס) שנספתה באסון השריפה בכרמל. 

מסלול התחרות ישלב את שבילי שמורת הר חורשן ורמות מנשה, סינגלים בנויים וזורמים וכל מה שרוכב אופני הרים יכול לבקש.

גרפים, מקצים וקטגוריות, מרחקים ונתוני מסלול נפרסם בהמשך. 

יש למה להתחיל להתאמן"

 

אליפות ישראל באופני הרים – XCO

מיקום: שפרעם

תאריך: 5.6.2020

מארגן: רוכבי שפרעם – וסים חוסיין

דבר המארגן:

"מחכה לכם מסלול עם הקפה בת 5-6 ק״מ מלאה בהפתעות, כאשר מתחילים ממש בתוך העיר שפרעם, נכנסים עמוק אל תוך היער, בהמשך המסלול יכלול קטעים טכניים והרבה אתגרים,

עם רמת ארגון שתביא את החו״ל לארץ"

 

 

 

איגוד האופניים מנהל מו"מ עם מספר רשויות מקומיות לגבי אליפויות ישראל בכביש. הכרזה על מיקום ומארגן אליפות ישראל נגד השעון (13.6.2020) ואליפות ישראל כביש (19-20.6.2020) תימסר עד סוף חודש ינואר 2020.

לקריאת כתבות נוספות באותו הנושא

חשוב לקרוא

הנחיות לפעילי ספורט האופניים לאור מגבלות משרד הבריאות בשל נגיף הקורונה

הנחיות שפורסמו ב-15-3-2020 הפכו ללא רלוונטיות בעקבות הודעת משרד הבריאות ב-17/3/2020 בצהריים. הנחיות חדשות בקישור זה. עדכון זה נכתב ב-17/03/2020 בשעה 15:12.

קרא עוד

בטיחות רוכבים בכבישים

במסגרת פעולה של צוות שהתגבש בעקבות התאונה הנוראית בבני ציון, תוך שיתוף פעולה בין איגוד האופניים ואיגוד הטריאתלון, במטרה לשפר את בטיחותנו כרוכבים בכבישים, ניסחנו תוכנית פעולה ראשונית עם משטרת התנועה הארצית, שמתבססת על הנכונות של מפקדה, ניצב אבי אדרי, לעזור לנו. החל מסוף השבוע הקרוב, משטרת התנועה תתגבר את נוכחתה בכבישים שבהם מתקיימת מירב פעילות הרכיבה הספורטיבית בארץ.

קרא עוד
פורסם:ליהי רוזן//כללי

רשמית – ישראלית תשתתף במרוצי אופני הכביש והנג"ש במשחקים האולימפיים בטוקיו

רשמית – ישראלית תשתתף במרוץ הכביש ובמרוץ נגד השעון במשחקים האולימפיים בטוקיו 2020   רוכבת אופני כביש תייצג את ישראל בפעם השנייה ברציפות במרוץ הכביש האולימפי ולראשונה גם במרוץ נגד השעון (נג"ש) במשחקים האולימפיים בטוקיו בשנה הבאה. כך נקבע היום (רביעי 23/10) רשמית עם פרסום הדירוג הסופי של ה-UCI, איגוד האופניים הבינלאומי, לעונת 2019. ע"פ […]

קרא עוד
פורסם:ליהי רוזן//כללי
טיפים לרכיבה בטוחה ביום כיפור

רכיבה בטוחה

איגוד האופניים בישראל בשיתוף ארגון בטרם לבטיחות ילדים ו-Israel Cycling Academy  מגישים לכם סרטון המרכז מספר טיפים לרכיבה בטוחה, מוזמנים לצפות ולשתף. רכיבה בטוחה וגמר חתימה טובה, איגוד האופניים.  

קרא עוד
פורסם:ליהי רוזן//כללי
ארגון תחרויות

ארגון תחרויות עם איגוד האופניים בישראל

שלום לכולם, איגוד האופניים, קורא למארגנים מנוסים וחדשים, לארגן תחרויות אופניים בשנת 2020. מעטפת התמיכה במארגנים רחבה ומפורטת במסמך המצורף.   איך תיראה עונת התחרויות הבאה?    בדיוק איך שניצור אותה האיגוד זה אנחנו – קדימה ליזום! כל הפרטים בנושא בקובץ המצורף מטה בהצלחה,

קרא עוד
סדנאות

נלחמים בהטרדות מיניות

ביום שני ה-1 ליוני יצאה לדרכה הסדנה הראשונה למניעת ומודעות של הטרדה מינית. הסדנה יצאה בהובלתה של ענבר רונן, אשת הקשר של איגוד האופניים עם "אתנה ישראל". איגוד האופניים בישראל עושים צעד קדימה בכל הקשור במודעות ועשייה למניעת הטרדה מינית בין הצוות והרוכבים, הרוכבים בינם לבין עצמם וכל הקשור בנושא. אל הסדנה הראשונה הוזמנו שופטים, […]

קרא עוד
פורסם:רועי קאפח//כללי,קורסים והשתלמויות
אליפויות 2019

אליפות ישראל באופני כביש בסיוע "עצמה" 2019

עומר שפירא (Canyon Sram) וגיא שגיב (Israel Cycling Academy) הוכתרו אתמול (שבת 29/6) כאלופת ואלוף ישראל ברכיבת אופני כביש לשנת 2019. עבור שני בני הזוג מדובר בזכייה שלישית בתואר, אך לראשונה הם זכו בו באותה אליפות. בשנה הקרובה יתחרו שניהם עם חולצת המגן דוד של אלוף ישראל בתחרויות בינלאומיות. שפירא ושגיב הם בני זוג, שניהם […]

קרא עוד
פורסם:רועי קאפח//אופני כביש