בואו לקבל את האביב באירוע כרמל צ'אלנג'

פסטיבל הכרמל צ׳אלנג׳ חוזר עם מגוון אפשרויות השתתפות לכל רוכבת ורוכב בארץ. בואו להשתתף באירוע כולו חגיגת אופניים, בשיא האביב, כשהכרמל היפהפה בשיא הפריחה והשבילים עדיין מהודקים. מסלול התחרות הוא הקפה חווייתית, שתוכננה על ידי המאסטרו המקומי Warren Pryer, ותיקח אותכם לפינות פחות מוכרות של הכרמל ולנקודות תצפית מהממות, וכוללת סינגלים מיתולוגיים רבים. יער עופר […]

פורסם: רועי קאפח / / אופני הרים,אני רוכב ישראלי,תחרויות

פסטיבל הכרמל צ׳אלנג׳ חוזר עם מגוון אפשרויות השתתפות לכל רוכבת ורוכב בארץ.
בואו להשתתף באירוע כולו חגיגת אופניים, בשיא האביב, כשהכרמל היפהפה בשיא הפריחה והשבילים עדיין מהודקים. מסלול התחרות הוא הקפה חווייתית, שתוכננה על ידי המאסטרו המקומי Warren Pryer, ותיקח אותכם לפינות פחות מוכרות של הכרמל ולנקודות תצפית מהממות, וכוללת סינגלים מיתולוגיים רבים.

יער עופר (מרכז מיר"ב) במועצה האזורית חוף הכרמל הוא ערש תרבות אופני ההרים הישראלית. פה נבנו הסינגלים הראשונים בארץ בתחילת שנות ה-90, פה נערכו אליפויות ישראל באופני הרים בשנים 2002-2004 ופה נערך מרתון הזוגות באופני הרים הראשון בארץ, ה-Carmel Challenge המיתולוגי בחסות VOLVO (וולבו צ'אלנג' כרמל) החל משנת 2004.

מסלול המשפחות הקצר (5 ק״מ) מיועד לרוכבים ורוכבות ברמת מתחילים ולילדים רוכבים מגיל 6. כולל מעט עליות וירידות מתונות בדרכי כורכר ושדות.

מסלול המשפחות הארוך (12 ק״מ) מיועד לרוכבים ברמה בינונית ולילדים רוכבים מגיל 10, בעלי ניסיון קודם ברכיבת אופני הרים שאינה מישורית, על אופני הרים עם גלגלי שטח בקוטר 24״ ומעלה, הילוכים ובולם זעזועים בלבד. המסלול כולל עליות וירידות חזקות ביער עופר.

תחרות מרתון אופני הרים חובבנית בזוגות למרחקים של 25 או 52 ק״מ – מיועד לרוכבי אופני הרים מנוסים ברמת כושר גבוהה. חובה: חתימה על הצהרת בריאות מפורטת (אם אתה משיב בחיוב על מחלה או סימפטום, תידרש להביא אישור רופא על הסעיף שסימנת על מנת להשתתף), תשלום ההרשמה ופיקדון של 100 ש"ח עבור שבב המדידה. וזהו.

תחרות מרתון אופני הרים מקצועית לבודדים למרחקים של 25, 52 או 77 ק״מ – מיועד לרוכבי אופני הרים מנוסים ברמת כושר גבוהה. דרישות הסף להשתתפות הן חברות תחרותית באיגוד האופניים בישראל (ויש גם הנחה!) או שליחת בדיקה ארגומטרית תקינה וביטוח תאונות אישיות על פי חוק הספורט, וגם הצהרת בריאות ותשלום. חברי איגוד מתחרים עם השבב שלהם. מתחרים שאינם חברי איגוד יידרשו להפקיד 100 שח עבור שבב המדידה ולהחזירו בתום התחרות.

תחרויות ילדים/ילדות 9 ק״מ – לילדים/ות הרשומים כחברי איגוד האופנים בלבד.

מקצי ״רכבת ניצחת״ לנשים – 9 או 25 ק"מ – לחברות איגוד האופנים בלבד. יש להפקיד 100 ש"ח עבור שבב המדידה.

מעבר אל ההרשמה

על נרשמי המקצים התחרותיים המקצועיים (לא מקצי הזוגות) שאינם חברי איגוד להעלות לאתר בדיקה ארגומטרית וביטוח תאונות אישיות עפ"י חוק הספורט. היכנסו לאזור האישי שלכם באמצעות מספר ההרשמה שקיבלתם, והעלו את המסמכים (ארגומטריה ב"אישור רפואי", ביטוח ב"הצהרת משתתף")

לקריאת כתבות נוספות באותו הנושא

קול קורא

קול קורא לתפקיד מנהל תחרויות באיגוד האופניים בישראל

ינואר 2019 קול קורא לתפקיד מנהל תחרויות באיגוד האופניים בישראל איגוד האופניים בישראל ע"ר (להלן: "האיגוד") קורא בזאת למועמדים העומדים בדרישות הגדרת תפקיד "מנהל תחרויות" להגיש מועמדות עד לתאריך 25.2.19 תשומת לב המציע לכך שעל האיגוד לא חלות הוראות חוק חובת מכרזים, התשנ"ג 1993- ו/או תקנותיו השונות ואין בקול קורא זה משום מכרז. לאיגוד הזכות […]

קרא עוד
פורסם:רועי קאפח//כללי,קורסים והשתלמויות,תחרויות
הולודרום בישראל

סטיב מקיואן כמאמן נבחרת ישראל באופני מסלול

איגוד האופניים החתים את המאמן הבריטי סטיב מקיואן כמאמן נבחרת ישראל באופני מסלול (וולודרום) לקראת פתיחתו המתוכננת של הוולודרום הלאומי ע"ש סילבן אדמס (אולם לרכיבת אופני מסלול) במרכז הספורט הלאומי בתל אביב בקרוב, מודיע איגוד האופניים על החתמתו של המאמן סטיב מקיואן, מאמן מהשורה הראשונה בעולם אשר הוביל ספורטאים לזכייה במדליות אולימפיות. סטיב מקיואן, יליד סקוטלנד, רוכב […]

קרא עוד
פורסם:רועי קאפח//אופני כביש,כללי,נבחרות ישראל
מזכרת של פעם בחיים

מכירת חיסול חולצות וכובעים ג'ירו דה איטליה 2018

מזכרת מהג'ירו דה איטליה 2018 ! סט ורוד הכולל: חולצה + כובע + משרוקית התרגשתם כמונו מאירוע ג'ירו דה איטליה שהתקיים בישראל? חשתם גאווה מהנוכחות של טובי רוכבי האופניים בעולם שהגיעו לארצנו? גם אתם שמחתם לשמוע שמיליארד צופים בעולם ראו את ארצנו ? אם התשובה היא כן אז עכשיו אנו מציעים לכם גם להשאיר לכם […]

קרא עוד
פורסם:אייל הרשטיק//כללי