רכישת ביטוח איגוד האופניים

בישראל קיימת חובת רכישת ביטוח תאונות אישיות לכל משתתף בתחרות ספורט רשמית

ביטוח תאונות אישיות ע"פ חוק הספורט

חוק הספורט קובע כי כל משתתף בתחרות ספורט רשמית חייב להיות מבוטח בביטוח תאונות אישיות. כדי להשתתף בתחרות אופניים על כל רוכב להציג ביטוח תאונות אישיות ע"פ חוק הספורט המכסה השתתפות בתחרויות אופניים. על הפוליסה לציין במפורש כי הביטוח הוא ביטוח ע"פ חוק הספורט. לחלופין ניתן להציג אישור מחברת או סוכן הביטוח על כך שהפוליסה הנה ע"פ חוק הספורט. כדי להירשם לאיגוד האופניים יש להציג אישור ביטוח שנתי (מה-1 בינואר ועד ה-31 בדצמבר). ניתן לרכוש ביטוח תאונות אישיות ע"פ חוק הספורט אצל מרבית סוכני הביטוח. קבוצות יכול לרכוש ביטוח תאונות אישיות מוזל לחבריהן דרך מחלקת הספורט ברשות המקומית או דרך מרכזי הספורט (הפועל/מכבי/אליצור/עצמה וכו').

ההמלצה שלנו לרכישת ביטוח היא דרך חברת שוונג – לצפייה ופרטים ליחצו כאן 

 

ביטוח אחריות מקצועית למאמנים ומדריכים

 

במסגרת מאמצי האיגוד למצוא את האיגוד הטוב והזול ביותר לחברי האיגוד המאמנים,המדריכים ומוביל הקבוצות בדקנו וחברנו השנה (2018) לחברת הביטוח לוידס ולסוכן הרוכב גיא רדר שנתנו את ההצעה הטובה ביותר לביטוח מדריכים ומאמנים בקבוצות. ההצעה הינה במחיר ייחודי לחברי איגוד האופניים החברים כאנשי מקצוע באיגוד (הרשמה לחברות אנשי מקצוע באיגוד לשנת 2018 הינה ללא עלות)

להלן מספר קבצים לעיונכם של הפוליסה :

אופניים – תנאי ביטוח 2018

שימו לב , הטופס הבא מיועד לרכישת ביטוח רק למדריכים,מאמנים ומובילי קבוצות בעלי תעודות הסמכה ! מי שרוכב ומעוניין לרכוש ביטוח תאונות אישיות מוזמן לפנות ישירות אל שוונג.

טופס רכישת ביטוח