סבב קריטריום 5 – איגודן "אופניים על המים" 2024


14/06
ספירה לאחור:
שתף אירוע:
הוסף ליומן 06/14/2024 12:00 AM 06/14/2024 01:00 AM Asia/Jerusalem סבב קריטריום 5 – איגודן "אופניים על המים" 2024 ראשון לציון - איגודן true MM/DD/YYYY 15

מסע ותחרות אופני כביש סביב מרכז המבקרים של איגודן בשפדן.

מטרת האירוע לקדם את תרבות הרכיבה על אופניים ככלי לשמירה על הבריאות והכושר, כדרך ליצירת סביבה בריאה וירוקה יותר לכולנו וכן לחבר את התושבים והמתחרים מכל רחבי הארץ אל הפעילות והערכים הירוקים של פעילות מחזור המים באיגודן

 

 

איגודן פותח את שעריו ואת מרכז המבקרים על שלל הפעילויות שלו.

חיפשנו משהו שייתן ערך מוסף למבקרים מעבר לסיור במרכז, וימשוך קהל יעד ספורטיבי  ומשפחות שרוצות גם להוציא אנרגיה ולראות נופים במרחב הגדול שנמצא באיגודן.

ספורט הרכיבה מתבסס על ערכים של קיימות, ניצול של אנרגיה טבעית ירוקה, בריאות ואיכות חיים, וככזה מתחבר לערכים של מרכז מחזור המים באיגודן – הגנה על הנחלים, הים, מי התהום, הפיכת מי שפכים למי קולחין ברמה גבוהה, כזו המתאימה לכל סוגי הגידולים החקלאים בארץ ועוד.

במתחם האיגודן מרחב ענק (כ 2000 דונם) ובו קילומטרים ארוכים של כבישי אספלט באיכות מעולה,כבישים מישוריים לגמרי (מעולה הן למשפחות והן לתחרויות קריטריום מהירות) עם נוף דיונות בתולי מסביב.

בימים אלו שיש מיעוט יחסי של תחרויות אופניים בכביש פתוח עקב עלויות משטרת תנועה גבוהות מאוד, היה זה מתבקש להשתמש בכבישים המצוינים עבור תחרות כביש – איכותית, מה עוד שמבט חטוף בלוח התחרויות מראה שכמעט כל תחרויות הכביש מתרחשות בצפון או בדרום הארץ.

מרכז איגודן נמצא סמוך לסופרלנד ולמטרופולין ראשון לציון, כעשר דקות בלבד מתל אביב.

במרחב המטרופוליני הזה גרות מאות אלפי משפחות עם ילדים שמחפשות פעילות ספורטיבית עם ערך מוסף ומעניין לחול המועד פסח. מלבד הפעילות הספורטיבית יהיו גם סיורים והפעלות לילדים.

המרוץ סביב האיגודן ייתן הזדמנות לרוכבים העממיים, למשפחות ולשאר חובבי ענף האופניים המתפתח בארץ לבוא ולצפות באופן בלתי אמצעי ברוכבים אלו מתחרים ביניהם במרוץ מישורי מהיר ומלא תהפוכות, בלב אזור המרכז.

 

 

פרטים

סוג אירוע

ליגה

רמת תחרות

ענף

מיקום

אירוע רכיבהתחרות
קריטריום
רמה 3
כביש
ראשון לציון - איגודן

פרטים נוספים

הגוף המארגן
מנהל האירוע
דואר אלקטרוני
טלפון
אתר

מפה