טבע בייק

אזור: צפון
סוג מועדון : מועדון תחרותי
כתובת: מושב שכניה
טלפון: 0525708084

אודות המועדון:

TevaBike הוקמה בשנת 2012 ע"י בני להט.

אופנים הם החיבור בין הטבע לאני הפנימי שלנו . בין אם אתה ילד או מבוגר, אופנים מוכיחים את עצמם, ככלי להעצמה והתפתחות אישית.

חוויית הרכיבה מלמדת אותנו להתחבר לעצמינו, לפרוץ את גבולות הפחד, להתגבר על מכשולים ולפרוץ קדימה והלאה. המוטו שמלווה אותנו הוא שהנאה היא הבסיס ללמידה. אנחנו הרוכבים יוצאים בכל גיל (וכמעט) בכל מזג אוויר לרכוב. קמים מוקדם בבוקר כשכולם עדיין ישנים, יוצאים לרכוב בגשם ולא מוותרים אפילו שבא לנו להתפנק במיטה. תמיד מתנהל בתוכנו מאבק פנימי, והנטיה האנושית היא לוותרו לעצמנו. אבל לבסוף כשאנחנו יוצאים ועולים על האופנים בכל פעם מחדש אנו חשים תחושת ניצחון, סיפוק עצמי וגאווה. זה משליך לכל תחומי החיים: בבית הספר, עם חברים, בעבודה והדוגמא .והאישית לאחרים. בכל פעם מחדש אנו מוכיחים לעצמנו שאנחנו יכולים ומסוגלים.

כל הדרכות האופנים שלנו מבוססות על לימוד מתוך הנאה ואהבה לתחום האופניים. לא משנה מה מזג האוויר ובאיזה עונה אנו נמצאים, אנחנו ב TevaBike נותנים לכם הרוכבים את הפלטפורמה ליהנות מהשילוב המדהים בין שני העולמות האלו. המדריכים שלנו הם בעלי ניסיון רב בהדרכת אופניים הם מנוסים בהתאמת רמת הרכיבה והמטרות שלכם לתכנית ההדרכה המקדמת ביותר עבורכם.

המדריכים שלנו הם קודם כל בני אדם שאוהבים לתת ולהעביר ידע. חוץ מזה, הם גם רוכבים לא רע בכלל, בעלי ניסיון רכיבה עשיר בכל רחבי העולם, ורובם גם די מגניבים…

צוות ניהולי:

בני להט